Views Bootstrap (8.x-3.8) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Image
ur: تصویر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Views
ur: ویوز

en: Warning
ur: انتباہ
