Views Bootstrap (8.x-3.9) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Tabs
am: ትሮች
