Views Bootstrap (8.x-3.9) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: all
be: усе(ё)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Display
be: Паказ

en: Warning
be: Увага

en: Medium
be: Сярэдні

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: Interval
be: Інтэрвал

en: <None>
be: -няма-

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Summary title
be: Загаловак падсумавання
