Views Bootstrap (8.x-3.9) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
