Views Bootstrap (8.x-3.9) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Image
si: රූපය
