Views Bulk Edit (3.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Edit media
fi: Muokkaa tiedostoa

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.
