Views Bulk Edit (3.0.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Views Bulk Operations
hu: <em>Views Bulk Operations</em>

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Edit media
hu: Média szerkesztése

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: Select fields to change
hu: Módosítandó mezők kiválasztása

en: Allows bulk edition of entity field values.
hu: Lehetővé teszi az entitásmező értékek kötegelt szerkesztését.

en: Modify field values
hu: Mezőértékek módosítása

en: There are no fields available to modify
hu: Nem érhető el módosítandó mező
