Views Bulk Edit (3.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Create new revision
ja: 新しいリビジョンの作成

en: Edit content
ja: コンテンツの編集

en: Revision information
ja: リビジョン情報

en: Revision log message
ja: リビジョンログメッセージ

en: Edit media
ja: メディアを編集

en: Briefly describe the changes you have made.
ja: 行った変更について簡単に説明します。
