Views Bulk Edit (3.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Create new revision
fr: Créer une nouvelle version

en: Edit content
fr: Modifier le contenu

en: Revision information
fr: Informations sur les versions

en: Revision log message
fr: Message du journal de version

en: Edit media
fr: Modifier le média

en: Briefly describe the changes you have made.
fr: Décrire brièvement les modifications apportées.
