Views Bulk Edit (3.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Edit media
nl: Media bewerken

en: Briefly describe the changes you have made.
nl: Beschrijf de wijzigingen die u heeft aangebracht in het kort.

en: Select fields to change
nl: Selecteer velden om te wijzigen

en: Modify field values
nl: Veldwaarden wijzigen
