Views Bulk Edit (3.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Views Bulk Operations
uk: Масові дії з видами

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Edit media
uk: Редагування медіа

en: Briefly describe the changes you have made.
uk: Коротко опишіть внесені зміни.
