Views Bulk Edit (8.x-2.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Options
nl: Opties

en: Select fields to change
nl: Selecteer velden om te wijzigen

en: Modify field values
nl: Veldwaarden wijzigen

en: Add values to multi-value fields
nl: Waarden aan velden met meerdere waarden toevoegen

en: New values of multi-value fields will be added to the existing ones instead of overwriting them.
nl: Nieuwe waarden van velden met meerdere waarden worden toegevoegd aan de bestaande in plaats van ze te overschrijven.
