Views Bulk Edit (8.x-2.4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Views Bulk Operations
hu: <em>Views Bulk Operations</em>

en: Select fields to change
hu: Módosítandó mezők kiválasztása

en: Allows bulk edition of entity field values.
hu: Lehetővé teszi az entitásmező értékek kötegelt szerkesztését.

en: Skip (field is not present on this bundle)
hu: Kihagyás (mező nincs jelen ebben a kötegben)

en: Modify field values
hu: Mezőértékek módosítása

en: There are no fields available to modify
hu: Nem érhető el módosítandó mező

en: Add values to multi-value fields
hu: Értékek hozzáadása több értéket elfogadó mezőkhöz

en: New values of multi-value fields will be added to the existing ones instead of overwriting them.
hu: A több értéket elfogadó mezők új értékei hozzáadódnak a már meglévőkhöz ahelyett, hogy felülírnák azokat.
