Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Views Bulk Operations
ca: Operacions massives de les vistes

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.
