Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: Revision information
da: Versioner

en: Revision log message
da: Logbesked

en: Edit media
da: Redigér media

en: Briefly describe the changes you have made.
da: Giv en kort beskrivelse af dine ændringer.
