Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.
