Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.
