Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
