Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Create new revision
ro: Creează o nouă revizie

en: Revision information
ro: Informații revizie

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Briefly describe the changes you have made.
ro: Descrieți pe scurt modificările pe care le-ați făcut.
