Views Bulk Edit (8.x-2.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.
