Views Bulk Edit (8.x-2.9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Edit media
pl: Edytuj media

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.
