Views Bulk Operations (VBO) (4.1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: Default
vi: Mặc định

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: No items selected.
vi: Không có mục nào được chọn.

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Cancel the selected user accounts
vi: Hủy bỏ tài khoản người dùng được chọn

en: When cancelling these accounts
vi: Khi xóa các tài khoản này
