Views Bulk Operations (VBO) (4.2.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: Apply
fa: تایید

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Cancelling user account
fa: لغو حساب کاربری

en: Cancel the selected user accounts
fa: لغو حساب‌های کاربری انتخاب شده

en: When cancelling these accounts
fa: هنگام لغو این حساب‌ها

en: Action title
fa: عنوان عملکرد
