Views Bulk Operations (VBO) (4.3.2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: Weight
gl: Peso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Examples
gl: Exemplos

en: No items
gl: Sen elementos

en: Cancelling user account
gl: Cancelando conta de usuario

en: Cancel the selected user accounts
gl: Cancelar as contas de usuario seleccionadas

en: When cancelling these accounts
gl: Ao cancelar estas contas

en: Action title
gl: Título da acción

en: Apply to selected items
gl: Aplicar aos elementos seleccionados

en: -- Select action --
gl: -- Seleccionar acción --

en: Selected all items except:
gl: Seleccionados todos os elementos excepto:

en: Select / deselect all results (all pages, @count total)
gl: Marcar/ desmarcar todos os resultados (todas as páxinas, @count en total)

en: Action will be executed on all items in the view.
gl: A acción executarase para todos os elementos nesta vista.
