Views Bulk Operations (VBO) (8.x-2.0-rc2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Action
ca: Acció

en: all
ca: tot

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Apply
ca: Aplica

en: Examples
ca: Exemples

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Views Bulk Operations
ca: Operacions massives de les vistes

en: Cancel the selected user accounts
ca: Cancel·la els comptes d'usuari seleccionats

en: When cancelling these accounts
ca: Al cancel·lar aquests comptes

en: Override label
ca: Sobreescriu l'etiqueta

en: Selected actions
ca: Accions seleccionades

en: Action title
ca: Títol de l'acció

en: The title shown above the actions dropdown.
ca: El títol que es mostra per sobre de la llista desplegable d'accions.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
ca: Quan està habilitat, l'usuari ha de confirmar la cancel·lació del compte per correu electrònic.

en: Notify user when account is canceled
ca: Notifica l'usuari quan es cancel·li el compte

en: Require email confirmation to cancel account
ca: Requereix confirmació per correu electrònic per a cancel·lar un compte

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats

en: Execute action
ca: Executa l'acció

en: Display selectable actions as buttons.
ca: Mostra les accions seleccionables com a botons.
