Views Bulk Operations (VBO) (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Action
da: Handling

en: all
da: alle

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Clear
da: Ryd

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Apply
da: Udfør

en: Examples
da: Eksempler

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Cancel the selected user accounts
da: Opsig de valgte brugerkonti

en: When cancelling these accounts
da: Når disse konti opsiges

en: Selected actions
da: Valgte handlinger

en: Action title
da: Handlingstitel

en: The title shown above the actions dropdown.
da: Titlen som vises over handlingsmenuen.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
da: Brugeren skal bekræfte opsigelsen af kontoen via e-mail.

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been canceled.
da: Brugeren modtager en e-mail-notifikation når kontoen er blevet opsagt.

en: Notify user when account is canceled
da: Giv brugeren besked når konto opsiges

en: Require email confirmation to cancel account
da: Kræv e-mail-bekræftelse ved opsigelse af konto
