Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Name
be: Імя

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: OR
be: АЛЬБО

en: 1 item | @count items
be[0]: 1 пункт
be[1]: @count пунктаў(ы)

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Apply
be: Ужыць

en: Cancel the selected user accounts
be: Выдаліць выбраныя рахункі

en: When cancelling these accounts
be: Пры выдаленні гэтых аккаўнтаў

en: Action title
be: Загаловак дзеяння

en: Apply to selected items
be: Прымяніць да абраных элементаў
