Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Next
bg: Още

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Name
bg: Име

en: Views
bg: Изгледи

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: Clear
bg: Изчисти

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Apply
bg: Търси

en: Execute
bg: Изпълни
