Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Name
bo: མིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: OR
bo: ཡང་ན

en: 1 item | @count items
bo[0]: ནང་ཚན་@count

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Cancel the selected user accounts
bo: བདམས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་འདོར་བ

en: When cancelling these accounts
bo: ཐོ་ཁོངས་འདི་དག་འདོར་དུས།
