Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Name
el: Όνομα

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: OR
el: Ή

en: 1 item | @count items
el[0]: 1 αντικείμενο
el[1]: @count αντικείμενα

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Cancel the selected user accounts
el: Ακύρωση λογαριασμού για τους επιλεγμένους χρήστες

en: When cancelling these accounts
el: Όταν ακυρώνονται αυτοί οι λογαριασμοί

en: Action title
el: Τίτλος ενέργειας
