Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Name
eu: Izena

en: Views
eu: Bistak

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: OR
eu: EDO

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: Clear
eu: Garbitu

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Apply
eu: Ezarri

en: Examples
eu: Adibideak

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Cancel the selected user accounts
eu: Aukeratutako erabiltzaileen kontuak ezabatu

en: Action title
eu: Ekintzaren izena
