Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Name
jv: Jeneng

en: Views
jv: View

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Examples
jv: Contoné

en: Cancel the selected user accounts
jv: Mbatalna akun panganggo kapilih

en: When cancelling these accounts
jv: Nalika mbatalaké aku iki
