Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Execute
kn: ಕಾರ್ಯಗತಗೊಳಿಸು
