Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Name
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: OR
lv: VAI

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Clear
lv: Notīrīt

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Examples
lv: Piemēri

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Cancel the selected user accounts
lv: Atcelt atzīmēto lietotāju kontus

en: Please select at least one item.
lv: Izvēlieties vismaz vienu ierakstu.

en: Apply to selected items
lv: Pielietot izvēlētajiem vienumiem
