Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Next
ps: بل

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Name
ps: نوم

en: Views
ps: ليدنې

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: OR
ps: او

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Selected actions
ps: غوره شوې چارې

en: Action title
ps: چار سرلیک
