Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Name
sq: Emri

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: 1 item | @count items
sq[0]: 1 element
sq[1]: @count elementë

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.
