Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Name
ne: नाम

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: OR
ne: या

en: Clear
ne: सफा

en: Examples
ne: उदाहरण
