Views cache bully (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Views
id: View

en: Query results
id: Hasil kueri

en: The length of time raw query results should be cached.
id: Panjang waktu hasil kueri mentah harus di-cache.

en: Rendered output
id: Keluaran yang dihasilkan

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
id: Panjang waktu yang diberikan pada output HTML harus di-cache.
