Views content moderation current state (2.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Published
et: Avaldatud

en: views
et: vaated

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: About
et: Programmist

en: Current state
et: Praegune olek
