Views Content Moderation Current State (2.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Published
he: מפורסם

en: views
he: היבטים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: Current state
he: המצב הנוכחי
