Views content moderation current state (2.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Published
pt: Publicado

en: views
pt: vistas

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: About
pt: Sobre

en: Current state
pt: Estado actual

en: Content revision
pt: Revisão de conteúdo
