Views Content Moderation Current State (2.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Published
hu: Közzétéve

en: views
hu: nézetek

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: About
hu: Leírás

en: Current state
hu: Jelenlegi állapot

en: Content revision
hu: Tartalomváltozat
