Views Content Moderation Current State (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Published
lv: Publicēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: About
lv: Par

en: Current state
lv: Pašreizējais stāvoklis

en: Content revision
lv: Satura revīzija
