Views Content Moderation Current State (2.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Published
sv: Publicerad

en: views
sv: vyer

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: About
sv: Om

en: Current state
sv: Nuvarande tillstånd

en: Content revision
sv: Version av innehåll
