Views Content Moderation Current State (2.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Published
ca: Publicat

en: views
ca: vistes

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: About
ca: Detalls

en: Current state
ca: Estat actual

en: Content revision
ca: Revisió de contingut
