Views Content Moderation Current State (2.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Published
de: Veröffentlicht

en: views
de: Ansichten

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: About
de: Über

en: Current state
de: Aktueller Status

en: Content revision
de: Inhaltsrevision
