Views Content Moderation Current State (2.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Published
oc: Publicat

en: views
oc: vistas

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: About
oc: A prepaus

en: Content revision
oc: Revision de contengut
