Views Content Moderation Current State (2.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Published
tr: Yayında

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: About
tr: Hakkında

en: Current state
tr: Şimdiki durum

en: Content revision
tr: İçerik sürümü
