Views Content Moderation Current State (2.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Published
uk: Опубліковано

en: views
uk: види

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: About
uk: Про модуль

en: Current state
uk: Поточний стан

en: Content revision
uk: Редакція матеріалу
