Views Content Moderation Current State (2.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Published
da: Udgivet

en: views
da: oversigter

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: About
da: Om

en: Current state
da: Nuværende tilstand

en: Content revision
da: Indholdsversion
